GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Koppar & mugg 5646525
nr 564 6525
Koppar & mugg
4 del, Kina, 17/1800-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 februari 2009
kl 18:37:33
100 kr
150 kr
400 kr
350 kr
550 kr
500 kr